Zakręcone Forum

Forum na którym możesz czuć się swobodnie :)

Teraz jest Cz mar 28, 2024 13:22


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy warto kupić kurtkę skórzaną?
PostNapisane: N mar 25, 2018 11:22 

Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 13:34
Posty: 214
Witam serdecznie,
zastanawiam się właśnie nad zakupem nowej kurtki na wiosnę i tak myślę, czy nie zdecydować się nie zdecydować się na kurtki skórzane. Producent Fenice na przykład oferuje bardzo dużo modeli takich kurtek o różnych krojach, a niektóre z nich są teraz w naprawdę okazyjnych cenach. Widziałam na przykład bardzo fajną, czerwoną ramoneskę za około 500 zł, a wcześniej kosztowała ponad 800, więc chyba warto skorzystać. A Wam jak się podobają takie kurtki skórzane?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 25, 2018 11:22 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Czy warto kupić kurtkę skórzaną?
PostNapisane: Pn lip 23, 2018 14:52 

Dołączył(a): Cz paź 12, 2017 15:13
Posty: 61
Z pewnością kurtka skórzana jest to dobra inwestycja. Taka kurtka posłuży Ci przez lata i będzie sie świetnie prezentować i doda elegancji. Trzeba tylko oczywiście odpowiednio o nią dbać. Tutaj - https://multirenowacja.pl kupisz akcesoria specjalnie do czyszczenia i pielęgnacji odzieży skórzanej, które pomogą zachować Twojej kurtce ładny i porządny wygląd.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy warto kupić kurtkę skórzaną?
PostNapisane: Wt paź 13, 2020 20:08 

Dołączył(a): Cz gru 21, 2017 22:23
Posty: 283
Moim zdaniem to jedna z ponadczasowych opcji, którą możemy sobie zapewnić w garderobie. Skórzane kurtki pasują w końcu do wszystkiego. Ja nawet namówiłem ostatnio moją mamę na zakup takiego okrycia :D Spodobała jej się ramoneska ze strony: https://domodi.pl/odziez/odziez-damska/ ... -ramoneski Generalnie bardzo Wam polecam ten portal modowy. Znajdziecie na nim całą masę świetnych ubrań.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy warto kupić kurtkę skórzaną?
PostNapisane: Pt gru 18, 2020 11:00 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 18:05
Posty: 181
Skoro Ci się podoba to czemu nie... W końcu najlepiej kupować sobie ubrania w których będziecie się czuli dobrze... A czy śledzicie tak w ogóle najnowsze trendy w modzie? Z tego co zauważyłam teraz dominuje moda lat 70 i wariacje. Co sądzicie na ten temat? Jak wam się podoba ta poropozycja?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy warto kupić kurtkę skórzaną?
PostNapisane: N sty 10, 2021 21:51 

Dołączył(a): Cz mar 01, 2018 14:16
Posty: 79
jak ktoś lubi to czemu nie, ja to mam jedną taką kurtkę właśnie:) Super tu powinien sprawdzić się też i sklep internetowy https://www.milagro-store.pl Jeżeli chodzi o zakupy odzieżowe to w tym miejscu spokojnie coś fajnego znajdziecie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 10, 2021 21:51 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]  Moderator: Moderator lokalny

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL