Zakręcone Forum

Forum na którym możesz czuć się swobodnie :)

Teraz jest Cz mar 28, 2024 17:57


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Antykoncepcja
PostNapisane: So lip 08, 2017 12:32 

Dołączył(a): So lip 08, 2017 12:00
Posty: 8
hej,

jestem ciekawa jaka antykoncepcje stosujecie? czy w ogole stosujecie? co waszym zdaniem jest najlepsze, co was przekonalo. Zastanawiam sie nad zmiana anty na inna - do tej pory stosowalam tabletki, ale staje sie to dla mnie uciazliwe i mysle nad czyms nowym.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 08, 2017 12:32 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Antykoncepcja
PostNapisane: N lip 09, 2017 09:23 

Dołączył(a): N lip 09, 2017 09:17
Posty: 21
Ja osobiscie jestem wierna tabletkom antykoncecpcyjnym. teraz stosuje belare i jest w sumie spoko. jesli chodzi o krazki i wkladki to najzwyczajniej sie ich boje;c plastry nie przemawiaja do mnie - nie lubie sie obklejac takimi rzeczami:s tabletki lykam sobie jak juz jestem w domu o stalej porze wieczorem. nie zdarza mi sie zapomniec, bo mam apke, ktora mi przypomina o tabletce. wiec poki co - nad zmiana nie mysle :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Antykoncepcja
PostNapisane: Pn lip 10, 2017 11:38 

Dołączył(a): Wt kwi 18, 2017 15:04
Posty: 4
Ja przez jakieś 5 lat stosowałam tabletki ale w momencie kiedy zdecydowałam się na dziecko i zaszłam w ciążę szukałam innej metody, która będzie dla mnie odpowiednia po ciąży. W końcu po porodzie zdecydowałam się na wkładkę hormonalna levosert przy, której mogę karmic piersią i nie muszę się martwić, ze w natłoku obowiązków przy maluchu zapomnę o tabletce. Wilkiem plusem wkładki jest również fakt tego, ze to antykoncepcja długoterminowa.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Antykoncepcja
PostNapisane: Wt sie 08, 2017 05:09 

Dołączył(a): Wt sie 08, 2017 05:08
Posty: 1
Moja kobieta bierze też od 3 lat tabletki antykoncepcyjne i na całe szczęście... dzidzi jeszcze nie ma :D

_________________
http://deweloperskie-mieszkania-krakow.pl


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Antykoncepcja
PostNapisane: N lis 26, 2017 21:39 

Dołączył(a): N lis 26, 2017 21:39
Posty: 3
Ja tak jak fiolka zalozylam wkladke levosert bo to bardzo wygodna forma antykoncepcji zabezpieczajaca na 3 lata :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Antykoncepcja
PostNapisane: Wt lut 06, 2018 10:00 

Dołączył(a): Wt lut 06, 2018 09:44
Posty: 5
A ja jestem całkowicie przeciwna antykoncepcji! Współczuję kobietom, które muszą w siebie ładować chemię tylko po to, żeby popsuć coś, co dobrze działa w ich organizmie.

_________________
Spolszczenia gier


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Antykoncepcja
PostNapisane: Śr wrz 26, 2018 11:47 

Dołączył(a): Pn mar 26, 2018 10:26
Posty: 34
Niestety, nie mam zbyt dużego doświadczenia w używaniu gumek, dlatego proszę, powiedzcie, jakie prezerwatywy wy kupujecie? Zależy mi na dobrej jakości, jak i takich, które nie odbierają nam przyjemności ze zbliżenia. Szukałam w sieci i te https://www.apteka-melissa.pl/produkt/p ... 14354.html jakoś mnie tak zainteresowały. To zaufana marka? Można je kupować bez obawy o poczęcie? Ważne jest także, by nie uczulały.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Antykoncepcja
PostNapisane: Pt cze 14, 2019 07:42 

Dołączył(a): Śr paź 25, 2017 19:21
Posty: 71
Witam,
Jeżeli chcecie rozpocząć antykoncepcje po urodzeniu dziecka to wybierzcie się do dobrego specjalisty. Mogę wam polecić dr Aleksandrę Ozimek, która pracuje w centrum medycznym Babka Medica to przemiła i wykwalifikowana ginekolog. Na pewno doradzi wam najlepszy sposób antykoncepcji 


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Antykoncepcja
PostNapisane: Pt sie 30, 2019 16:59 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 18:05
Posty: 181
Dobra antykoncepcja jest niesamowicie ważna. Wiadomo też, że czasami niestety zawodzi. Przykładowo prezerwatywa. Dobrze wiedzieć wtedy, że jest taki środek jak tabletka ellaOne https://www.e-umed.pl/produkt/ellaone i ona może być stosowana w dowolnym czasie miesiączkowania.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Antykoncepcja
PostNapisane: N paź 27, 2019 19:05 

Dołączył(a): Cz paź 12, 2017 15:13
Posty: 61
Do tej pory wybierałam antykoncepcję hormonalną z uwagi na jej skuteczność. Ale obecnie przerwałam brać tabletki żeby zajść w ciążę. Na szczęście szybko nam się udało i teraz chcę zacząć przyjmować suplementy, które zadbają o mnie i dziecko. Pomyślałam, żeby zakupić suplement Composita - https://compositamama.pl/. Z tego co czytałam zawiera ona wszystkie niezbędne witaminy, minerały, kwas foliowy, DHA oraz chelatowaną formę żelaza. W ten sposób można zadbać o to, żeby nie dostać anemii oraz żeby układ nerwowy dziecka rozwijał się w sposób prawidłowy.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 27, 2019 19:05 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Moderator: Moderator lokalny Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL