Zakręcone Forum

Forum na którym możesz czuć się swobodnie :)

Teraz jest Cz mar 28, 2024 13:25


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Hotele dla psów
PostNapisane: Wt sty 30, 2018 13:38 

Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 13:34
Posty: 214
Witajcie,
chciałabym zasięgnąć Waszej opinii dotyczącej miejsc, jakimi są hotele dla zwierząt, a konkretniej dla psów. Co o tym sądzicie? Warto zostawiać zwierzaka w takich miejscach? A może zdarzyło Wam się już korzystać z takiej usługi i możecie podzielić się wrażeniami? Przykładem może być Pensjonat dla Psów "U Zoopsychologa" w Maryninie pod Warszawą. Z tego, co można wyczytać na stronie internetowej, pieski mają tam klimatyzowane boksy, profesjonalną opiekę oraz duży wybieg. Wszystko wydaje się być więc w jak najlepszym porządku. A co Wy o tym myślicie?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 30, 2018 13:38 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Hotele dla psów
PostNapisane: Cz mar 15, 2018 23:42 

Dołączył(a): Cz mar 15, 2018 23:39
Posty: 1
Jasne że warto :) Nie rozumiem Twoich wątpliwości. Moja znajoma prowadzi hotel dla psów i kotów. Warunki są na prawdę dobre. Psy są wyprowadzane i mają spory kawałek ogrodu dla siebie.


__________________________
importer fajerwerków


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Hotele dla psów
PostNapisane: Wt paź 09, 2018 09:22 

Dołączył(a): Pt mar 23, 2018 13:08
Posty: 60
Ja także zgadzam się, że warto oddac pupila na czas wyjazdu do hotelu dla psów. Przede wszystkim masz wtedy pewność, że pies ma dobra opiekę. Wiadomo, że to jest stres dla właściciela jeśli trzeba rozstać się z psiakiem ale tam naprawdę pracują ludzie doświadczeni i lubiący zwierzęta więc pies jest w dobrych rękach. Jeśli jeszcze nie zdecydowałaś do jakiego hotelu chcesz oddać swojego psa to sprawdź ofertę hotelu Morris. Oni zajmują się zwierzakami doskonale.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Hotele dla psów
PostNapisane: N sty 10, 2021 22:33 

Dołączył(a): Cz mar 01, 2018 14:16
Posty: 79
Jak nie macie z kim zostawić swojego pieska to jest to pewnie jedna z niewielu opcji jaka wam zostanie:) Ja to jeszcze nie musiałam szukać hotelu dla mojego psiaka:) Zadbajcie i o karmę, smakołyki jak będziecie swojego pupila zostawiać. Na stronie https://welovepet.pl znajdziecie wszystko co będzie wam potrzebne.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 10, 2021 22:33 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]  Moderatorzy: Carolyn, Moderator lokalny

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL