Zakręcone Forum

Forum na którym możesz czuć się swobodnie :)

Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:30


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Witaminy, minerały i suplementy
PostNapisane: Śr mar 07, 2018 21:03 

Dołączył(a): Śr mar 07, 2018 19:03
Posty: 3
Bardzo ciekawa pozycja.

_________________
internetowy outlet


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 07, 2018 21:03 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Witaminy, minerały i suplementy
PostNapisane: Cz mar 08, 2018 21:18 

Dołączył(a): Wt lut 27, 2018 22:05
Posty: 5
Dla mnie suplementy to strata pieniędzy. Korzystam tylko ze zdrowej diety i systematycznych treningów.

_________________
Bo marzycielem jest ten, kto odnajduje drogę jedynie przy świetle księżyca, a jego karą jest to, że widzi brzask dnia, zanim reszta świata go dostrzeże.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witaminy, minerały i suplementy
PostNapisane: Pt mar 09, 2018 15:34 

Dołączył(a): Śr lut 28, 2018 18:05
Posty: 5
Warto korzystać tylko ze sprawdzonych suplementów. Niektóre niekorzystnie wpływają na nasze zdrowie.

_________________
Najpowszedniejsza rzecz zyskuje urok, gdy się ją zachowuje w tajemnicy


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witaminy, minerały i suplementy
PostNapisane: Śr kwi 04, 2018 08:02 

Dołączył(a): Pt mar 30, 2018 13:33
Posty: 4
Zaczynam ćwiczyć na siłowni i szukam odpowiednich suplementów, które nie będą obciążały moich nerek. Mam problemy z kamicą nerkową, więc zależy mi na doborze składu chemicznego pod moją osobę, więc możecie podesłać jakieś etykiety, to porównam sobie z wynikami które posiadam, które mówią jakie składniki powodują powstawanie kamieni nerkowych. Dzięki https://euksi.org/badania/
mam pewność co do analizy chemicznej i jeśli wszystko dobrze dobiorę, nie będę miał problemów ze zdrowiem i kolkami nerkowymi. Swoją drogą, czy wiedzieliście że badania wykonywane w polsce są błędne w 99% i jeśli nie wybierzecie odpowiedniego ośrodka badawczego, to nigdy nie poznacie tego, co tak naprawdę Wam dolega ?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witaminy, minerały i suplementy
PostNapisane: Wt kwi 10, 2018 14:19 

Dołączył(a): Wt kwi 10, 2018 13:55
Posty: 4
A czy mieliście może styczność z naturalnymi suplementami jakimi są ekologiczne zioła ? Ostatnio znalazłem produkt przeciwko wrzodom https://organis.pl/produkt/anti-ulceris ... zne-ziola/ i zastanawiam się czy będzie to skuteczne i odpowiednie dla mojego organizmu. Podobno ma dobry wpływ, co o tym sądzicie ?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witaminy, minerały i suplementy
PostNapisane: N kwi 15, 2018 13:50 

Dołączył(a): So mar 31, 2018 17:08
Posty: 5
Dla mnie z suplementów to tylko witaminy. Nie korzystam z innych dziwnych wynalazków.

_________________
Niespodzianki to moi wrogowie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witaminy, minerały i suplementy
PostNapisane: Śr maja 16, 2018 10:31 

Dołączył(a): Śr paź 25, 2017 19:21
Posty: 71
POLECAM PRZYJMOWANIE ODPOWIEDNIEJ ILOŚCI WITAMINY C - TUTAJ https://vitac.pl/ MOŻECIE POCZYTAĆ O TYM JAKA JEST WAŻNA I JAK WPŁYWA NA NASZ ORGANIZM


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witaminy, minerały i suplementy
PostNapisane: Pn maja 28, 2018 16:00 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 18:05
Posty: 181
Ja myślę, że warto zażywać suplementy diety, ponieważ zawierają one odpowiedni skład który jest dla naszego organizmu potrzebny. Oczywiście jak każdy lek muszą one być właściwie dobrane do danej osoby. Można samemu też znaleźć coś dobre, ale to trzeba sobie przeglądnąć w tym kierunku opis. Najwygodniej będzie więc zerknąć przykładowo w oferty apteki Melissa i tam dokładnie przeanalizować różne propozycje. Myślę, że w ten sposób jesteście znaleźć coś idealnego dla siebie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witaminy, minerały i suplementy
PostNapisane: Śr maja 30, 2018 10:59 

Dołączył(a): Śr mar 22, 2017 15:38
Posty: 22
Dla mnie najważniejsze są witaminy i minerały, większość z nich możesz uzupełnić zdrową dietą, pozostaje tylko witamina d której dzienne zapotrzebowanie może uzupełnić tylko słońce albo tabletka więc zimą suplementacja tej witaminy jest dla mnie obowiązkowa ale dzięki temu nie wcale choruję.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witaminy, minerały i suplementy
PostNapisane: Cz lip 19, 2018 05:41 

Dołączył(a): Śr paź 25, 2017 19:21
Posty: 71
witam,
witaminy i minerały najlepiej przyjmować z żywnością, polecić wam mogę doskonałe rośliny - http://zbieracze.pl/rosliny-ktore-zapew ... wie_etim.a które zapewnią wam zdrowie, dodadzą siły i uroku :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 19, 2018 05:41 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Moderatorzy: Mela, Moderator lokalny Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL