Zakręcone Forum

Forum na którym możesz czuć się swobodnie :)

Teraz jest Cz mar 28, 2024 20:51


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ogrzewanie w domu
PostNapisane: Pt lut 09, 2018 20:32 

Dołączył(a): Pt lut 09, 2018 20:22
Posty: 4
Najlepsze ogrzewanie to jest kiedy ma się piec na pellet. Ja właśnie taki zakupiłam i jestem bardzo zadowolona! pellety są świetne, bardzo ekologiczne a do tego ekonomiczne, gdy kupuje się je w sprawdzonym sklepie internetowym :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 09, 2018 20:32 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Ogrzewanie w domu
PostNapisane: Wt lut 13, 2018 09:44 

Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 13:34
Posty: 214
Na ogrzewaniu w domu można sporo zaoszczędzić, trzeba tylko wybrać najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. W dzisiejszych czasach jest wiele urządzeń, które pozwalają zmniejszyć koszty ogrzewania. Słyszeliście na przykład o wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii w domach ekologicznych na przykład dzięki zastosowaniu kolektorów słonecznych? Jeśli nie, to na stronie http://mieszkanieporadnik.co.pl/ macie ciekawy artykuł na ten temat, polecam się zapoznać ;)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogrzewanie w domu
PostNapisane: Pn lut 19, 2018 15:57 

Dołączył(a): Pn lut 19, 2018 12:08
Posty: 2
Sama mam ogrzewanie podłogowe i sprawdza się idealnie. Ciepło równomiernie rozkłada się w domu i dość długo się trzyma.

_________________
oprogramowanie do kamer DAHUA


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogrzewanie w domu
PostNapisane: Pn lut 19, 2018 18:56 

Dołączył(a): Pn lut 19, 2018 18:55
Posty: 4
ogrzewanie podłogowe jest naprawdę super!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogrzewanie w domu
PostNapisane: Śr lut 28, 2018 16:38 

Dołączył(a): So gru 02, 2017 18:42
Posty: 9
Gdy kupiliśmy nowe mieszkania kraków ruczaj ogrzewanie już było. Jednak słyszałam, że ostatnim hitem są kaloryfery podtynkowe.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogrzewanie w domu
PostNapisane: N mar 04, 2018 15:04 

Dołączył(a): So lut 24, 2018 19:56
Posty: 5
Zastanawiał mnie ostatnio podobny problem. Fajnie, że dzielicie się swoimi doświadczeniami.

_________________
Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej osób.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogrzewanie w domu
PostNapisane: Wt kwi 03, 2018 20:19 

Dołączył(a): Pn kwi 02, 2018 15:17
Posty: 4
Ja mam ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni domu gdyż jest parterowy. Budowałem go z projektu http://www.slonecznedomy.pl/projekty/domy-parterowe i jest naprawdę dobrze jeśli chodzi o izolację domu.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogrzewanie w domu
PostNapisane: N kwi 15, 2018 13:58 

Dołączył(a): So mar 31, 2018 17:08
Posty: 5
Podzielam zdanie poprzedniego postu. Dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji.

_________________
Niespodzianki to moi wrogowie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogrzewanie w domu
PostNapisane: Śr kwi 18, 2018 22:22 

Dołączył(a): Pn mar 26, 2018 10:26
Posty: 34
Witajcie, jestem p lekturze bloga https://dariuszstasik.com/o-autorze/ należącego do Stasika, inwestora poznańskiego wspierającego inicjatywę ekologii i nowoczesnego przemysłu i dał mi on wiele do myślenia. Chciałabym zmienić opalanie domu z drewna i węgla opałowego, na na przykład inny, bardziej ekologiczny sposób. Co mi proponujecie, tak bym nie ponosiła zbyt wielkich kosztów? Postanowiła zadbać o środowisko i otaczający nas świat trochę bardziej.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogrzewanie w domu
PostNapisane: Pt maja 11, 2018 11:50 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 09:26
Posty: 191
Hmmm ciekawe... Dzięki za informacje może mi się to przyda... Ja właśnie przymierzam się do rozpoczęcia budowy i już wszystko staram się pozałatwiać oraz ustalić... Została mi do uzgodnienia kwestia ocieplenia, ale znalazłam już fajną ofertę na stronie http://www.schiedel.pl - planuje dokonać u nich zamówienia na systemy kominowe, ponieważ mają świetne ceny i najlepszej jakości produkty, które są funkcjonalne i bezpieczne.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 11, 2018 11:50 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Moderatorzy: Mela, Moderator lokalny Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL