Zakręcone Forum

Forum na którym możesz czuć się swobodnie :)

Teraz jest Wt kwi 16, 2024 14:49


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skuteczna reklama
PostNapisane: Wt gru 19, 2017 17:29 

Dołączył(a): Wt gru 19, 2017 17:25
Posty: 4
Fajnie :) Dzięki wielkie za rady :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 19, 2017 17:29 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Skuteczna reklama
PostNapisane: N lut 18, 2018 14:11 

Dołączył(a): Pn lut 05, 2018 20:57
Posty: 4
Moim zdaniem form reklamy jest tyle, że aż szkoda korzystać tylko z jednej. Porządna reklama powinna działać w wielu formach. Wydrukować ulotki, wrzucić reklamę na jakiś serwis społecznościowy czy stronę internetową, kupić jakieś fajne gadżety do firmy :) A o to nie ciężko, bo nawet niedawno sprawdzałam kilka ofert i znalazłam bardzo ciekawe produkty na http://usbprezent.pl/


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skuteczna reklama
PostNapisane: Pn lut 19, 2018 12:44 

Dołączył(a): Pn lut 19, 2018 12:08
Posty: 2
Myślę, że takie rozwiązanie może być korzystne dla firmy. Jednak wiadomo ważna jest tutaj cena za taką usługę.

_________________
oprogramowanie do kamer DAHUA


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skuteczna reklama
PostNapisane: Śr lut 21, 2018 19:18 

Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 13:34
Posty: 214
Moim zdaniem w dobie reklamy internetowej nie można zapominać również o tradycyjnych formach reklamy. Na pewno warto wydrukować profesjonalne ulotki obrazujące ofertę naszej firmy. Można to niedrogo zrobić na przykład w drukarni internetowej https://web-to-print.pl/ulotki/. Oferują oni między innymi ulotki składane, w których w prosty i przystępny dla klientów sposób będziemy mogli opisać nasze produkty lub usługi.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skuteczna reklama
PostNapisane: Śr mar 07, 2018 21:02 

Dołączył(a): Śr mar 07, 2018 19:03
Posty: 3
Taka reklama nie zawsze się sprawdza.

_________________
internetowy outlet


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skuteczna reklama
PostNapisane: Cz kwi 19, 2018 19:18 

Dołączył(a): Pn mar 26, 2018 10:26
Posty: 34
Aby reklama była skuteczna, musi być dopasowana do potrzeb klienta, co nie jest takie proste. Dla usług internetowych najlepsza jest reklama w sieci, dla budowlanej - dobrze wykonana praca, ale i jakieś banery czy ulotki. Radzę Ci w ten sposób ją dobrać.
U nas szef reklamuje się na każdy sposób, może trochę za mocno. Ja bym się skupiła na produkcji,gdzie czasami wstrzymujemy linię z powodu problemów z dostawami czy odbiorem. przydałby się elektroniczny obie dokumentów od tej spółki http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczn ... dokumentow. Dużo by to ułatwiło.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skuteczna reklama
PostNapisane: Cz maja 10, 2018 10:25 

Dołączył(a): Cz maja 10, 2018 09:54
Posty: 4
najbardziej skuteczna jest stronka www


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skuteczna reklama
PostNapisane: Wt lip 10, 2018 08:57 

Dołączył(a): Pt gru 29, 2017 19:20
Posty: 19
Zanim weźmiecie się na poważnie za reklame przemyślcie jak rozwinąć wasz biznes już na poziomie jego zarządzania. Trzeba być przygotowanym przecież na natłok klientów. Dzięki pomocy systemom informatycznym od firmy https://nav24.pl Na pewno nie będzie to trudnym zadaniem :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skuteczna reklama
PostNapisane: Pt wrz 07, 2018 08:06 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 09:26
Posty: 191
Z tego co słyszałam to jeżeli chodzi o marketing szeptany to ostatnio moi znajomi korzystali z usługi buzz marketing i byli naprawdę zadowoleni, ponieważ efekty były zadawalające. Realizacja kampanii odbyła się szybko i profesjonalnie. Koszta z tego wiem to były naprawdę niskie, więc według mnie opłaca się skorzystać z takiej oferty.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skuteczna reklama
PostNapisane: Pn wrz 10, 2018 08:59 

Dołączył(a): So sty 13, 2018 16:14
Posty: 6
Moim skromnym zdaniem najbardziej skuteczna to ta oparta na internecie.



_________________
Sprawdź nasz ranking kredytów gotówkowych uwzględniający aktualną ofertę można przejrzeć na lowcakredytow.pl


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 10, 2018 08:59 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Moderatorzy: Mela, Moderator lokalny Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL