Zakręcone Forum

Forum na którym możesz czuć się swobodnie :)

Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:16


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wakacje?
PostNapisane: Cz mar 08, 2018 06:30 

Dołączył(a): Cz mar 08, 2018 06:13
Posty: 1
Mi również się ono podoba.

_________________
dieta pudelkowa


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 08, 2018 06:30 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wakacje?
PostNapisane: Cz mar 08, 2018 08:03 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 18:05
Posty: 181
A może chcielibyście przykładowo zwiedzić Dominikanę? Przykładowo zobaczyć malowniczą wyspę Saona? Właśnie znalazłam ofertę wycieczki Saona na rico-travel.com i zastanawiam się czy nie skorzystać z takiej propozycje, bo cena jest całkiem dobra. W dodatku miałabym polskiego przewodnika. Firma ta zapewnia naprawdę wiele atrakcji w ramach danej wycieczki na Dominikanę. Jak nie chcecie się wybrać na tą wyspę zawsze możecie wybrać całkiem inny pakiet, chociażby nurkowanie na Puna Cana ;)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje?
PostNapisane: Cz mar 08, 2018 12:23 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 09:26
Posty: 191
Ja swoje wakacje planuję jechać wraz rodziną w góry. Nie jest blisko ale mam nadzieje że moje dziecko wytrzyma kilka godzin. Tylko muszę zmienić fotelik samochodowy bo ten co mamy jest stary i nie wygodny. Póki co to na razie mamy na oku ten https://e-foteliki.pl/cybex-solution-m-fix.html ale decyzję zostawiam mężowi bo on bardziej zna się na takich rzeczach, dla mnie ważne jest bezpieczeństwo dziecka w podróży.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje?
PostNapisane: Cz mar 08, 2018 21:17 

Dołączył(a): Wt lut 27, 2018 22:05
Posty: 5
Ja przeważnie nie planuję swoich wakacji. Wybieram spontanicznie, tak jest dla mnie najlepiej.

_________________
Bo marzycielem jest ten, kto odnajduje drogę jedynie przy świetle księżyca, a jego karą jest to, że widzi brzask dnia, zanim reszta świata go dostrzeże.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje?
PostNapisane: Pt mar 09, 2018 15:35 

Dołączył(a): Śr lut 28, 2018 18:05
Posty: 5
My co roku wybieramy się nad morze. Kilka dni całkowitego relaksu i wypoczynku jest cudowna.

_________________
Najpowszedniejsza rzecz zyskuje urok, gdy się ją zachowuje w tajemnicy


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje?
PostNapisane: N mar 11, 2018 13:08 

Dołączył(a): Cz mar 01, 2018 20:51
Posty: 5
Jako wielki fan piłki nożnej chcę zwiedzić w tym roku Barcelonę. Odwiedzenie tamtejszego stadionu to moje wielkie marzenie.

_________________
Istnieje tylko jedna rzecz gorsza od niesprawiedliwości, a jest nią sprawiedliwość bez miecza w dłoni.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje?
PostNapisane: Cz mar 15, 2018 11:42 

Dołączył(a): Cz mar 15, 2018 10:43
Posty: 1
Nie wiecie jaki materac wybrać? Polecam wejść sobie na https://heveamaterace.pl/ i poczytać informacje na ten temat. Uważam, że taka wiedza może się przydać nie jednej osobie podczas wyboru materaca.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje?
PostNapisane: N mar 18, 2018 14:57 

Dołączył(a): Pt mar 16, 2018 19:34
Posty: 4
Ja w tym roku po raz pierwszy spędzę wakacje za granicą, a mianowicie na Sycylii. Pojawił się z tego spory problem co zrobić na ten czas z psem, nie mam nikogo z rodziny kto mógłby go przyjąć. Jedynym rozwiązaniem było więc poszukanie hotelu dla psów w Warszawie. Wybór padł na http://dogstation.pl znajdujący się na Jagiellońskiej 88 (wjazd przez bramę FSO od ul. Kotsisa (skręt z ul. Jagiellońskiej)).


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje?
PostNapisane: N mar 18, 2018 21:46 

Dołączył(a): N mar 18, 2018 21:44
Posty: 1
Kraków w wakacje? Jasne że tak ale tylko na parę dni. Najlepiej wybrać sobie punkty na mapie, które chciałoby się zwiedzić, poczytać o nich, dowiedzieć się co będziecie oglądać i dopiero ruszyć na wycieczkę po rynku :)


projektowanie kuchni


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje?
PostNapisane: Śr kwi 25, 2018 21:29 

Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 13:34
Posty: 214
solenizant napisał(a):
Ja w tym roku po raz pierwszy spędzę wakacje za granicą, a mianowicie na Sycylii. Pojawił się z tego spory problem co zrobić na ten czas z psem, nie mam nikogo z rodziny kto mógłby go przyjąć. Jedynym rozwiązaniem było więc poszukanie hotelu dla psów w Warszawie.

Ja miałam praktycznie identyczną sytuację. Zdecydowałam się wtedy skorzystać z usług hotelu dla psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą. Psiak miał tam zapewnioną naprawdę niezłą opiekę i komfortowe warunki, więc polecam ;)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 25, 2018 21:29 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Moderatorzy: Mela, Moderator lokalny Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL