Zakręcone Forum

Forum na którym możesz czuć się swobodnie :)

Teraz jest Cz kwi 18, 2024 23:20


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wakacje?
PostNapisane: N maja 06, 2018 08:33 

Dołączył(a): N maja 06, 2018 08:27
Posty: 4
ja w tym roku chyba nigdzie nie jadę


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 06, 2018 08:33 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wakacje?
PostNapisane: Pn maja 07, 2018 19:46 

Dołączył(a): Pn maja 07, 2018 19:44
Posty: 4
Ja wakacje zawsze planuje spontanicznie !


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje?
PostNapisane: Wt maja 08, 2018 11:48 

Dołączył(a): Wt maja 08, 2018 11:38
Posty: 14
Dokładnie wakacje na spontanie są najlepsze. U mnie tylko takie się sprawdzają. Bo jak ze znajomymi zaczynamy planować wcześniej to później nie możemy się ze sobą zgrać i wyjazd nie wychodzi do skutku.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje?
PostNapisane: Wt maja 08, 2018 13:09 

Dołączył(a): Wt maja 08, 2018 13:08
Posty: 4
tak, to bardzo fajne miejsce


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje?
PostNapisane: Wt maja 29, 2018 16:39 

Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 13:34
Posty: 214
My w tym roku planujemy takie bardziej konkretne wakacje, a mianowicie chcemy lecieć na Dominikanę. Zdecydowaliśmy, że wykupimy sobie jakąś wycieczkę, ponieważ oprócz wylegiwania się na słońcu, chcielibyśmy jeszcze trochę pozwiedzać. Pogoda na Dominikanie jest podobno fantastyczna, dlatego też wolimy lecieć tam, niż na przykład pojechać nad polskie morze, gdzie jak wiadomo z pogodą bywa naprawdę różnie...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje?
PostNapisane: Pn sie 20, 2018 18:25 

Dołączył(a): Śr maja 30, 2018 09:20
Posty: 17
O prosze, bardzo fajny kierunek, tylko uważajcie na huragany, w tamtych rejonach chyba jest różnie:P Ja to raczej coś spokojnieszego. Myslimy nad domkiem w górach http://willajasien.pl Zawsze tego typu wakacje mi się podobały więc i w tym roku na to się zdecydujemy


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje?
PostNapisane: Cz wrz 20, 2018 21:02 

Dołączył(a): Pt lut 09, 2018 22:55
Posty: 24
Też wole raczej spokojniejsze klimaty, bo urlop to jedyny czas dla mnie i dla moich nerwow, a na co dzien uwierzcie nie brakuje mi ich i w pracy a zwlaszcza chyba w domu. Przy 3 dzieciakow naprawde udaje mi sie wlaciwie tylko wypoczac na mazurach. Bylismy oczywiscie i w gorach i nad morzem - bardzo roznie zeby dzieciaki poznaly rozne miejscowki, ale sama kocham mazury i Giżycko. Zreszta dzieciaki tez lubia te wyjady nad jeziora, rowery, wspinanie sie na wieże cisnien i twierdze boyen. I co jest najfajniejsze pomimo ze bylismy tam juz kilka razy - zawsze i tak odkrywamy cos nowego


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje?
PostNapisane: Wt paź 09, 2018 13:39 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 09:26
Posty: 191
Jakie macie plany na wakacje w przyszłym roku ? Bo ja chciałam pojechać i zwiedzić La Gomera- Wyspy kanaryjskie https://www.ceneo.pl/Wycieczki_zagranic ... Gomera.htm , był ktoś tam już ? Bo ciekawe informacje na temat tego pieknego miejsca znalazłam w necie, poczytałam też opinie. Więc myślę że można by powoli już planować taki wyjazd.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje?
PostNapisane: Cz paź 18, 2018 15:45 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 18:05
Posty: 184
Wakacje to czas kiedy każdy z nas chce w pełni odpocząć, dlatego już na samym początku powinniśmy zaopatrzyć się w dobrą walizkę. Dzięki niej podróż przebiegnie nam bezproblemowo. Nie wiem co powiecie na te walizki https://sklep.solier.pl/product-pol-206 ... PAGNE.html ale ja przykładowo planuję zakupić coś takiego. Są one pojemne, mają przegródki i co ważne są mocne.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wakacje?
PostNapisane: Wt sie 20, 2019 15:27 

Dołączył(a): Śr maja 30, 2018 09:20
Posty: 17
W tym roku może jeszcze uda się coś załatwić, taką przynajmniej mam jeszcze nadzieje. Może coś końcówką października, albo w listopadzie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 20, 2019 15:27 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Moderatorzy: Mela, Moderator lokalny Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL