Zakręcone Forum

Forum na którym możesz czuć się swobodnie :)

Teraz jest Cz mar 28, 2024 08:19


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Urządzenia do gastronomii
PostNapisane: Wt sty 16, 2018 15:09 

Dołączył(a): Pt lip 07, 2017 13:18
Posty: 67
Wraz z mężem zdecydowaliśmy się na otwarcie restauracji :) on jest kucharzem i to bardzo dobrym a ja się mam zajmować salą, dostawami itd. Teraz szukamy porządnego sprzętu. Macie coś do polecenia?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 16, 2018 15:09 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Urządzenia do gastronomii
PostNapisane: Cz sty 18, 2018 20:41 

Dołączył(a): N lip 09, 2017 09:17
Posty: 21
a winterhalter? to bardzo porządna firma jeśli chodzi o zmywarki gastronomiczne, a jestem pewna że będzie wam to potrzebne w restauracji :) także zastanówcie sie nad takim zakupem


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Urządzenia do gastronomii
PostNapisane: Pt sty 19, 2018 15:47 

Dołączył(a): Pt sty 19, 2018 15:46
Posty: 1
Myślę, że można też kupić jakieś używane rzeczy ;) często ceny są dużo tańsze, a sprzęt w dobrym stanie ;)

_________________
http://kredytydeweloperskie.pl/


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Urządzenia do gastronomii
PostNapisane: Wt sty 30, 2018 13:50 

Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 13:34
Posty: 214
W takim razie życzę powodzenia w prowadzeniu oraz rozkręcaniu Waszego nowego biznesu :) Oprócz urządzeń gastronomicznych, na pewno przyda Wam się również odzież gastronomiczna. Horecapolska oferuje wysokiej jakości bluzy i spodnie kucharskie, a także czapki, fartuchy itp. Ich odzież jest wykonana z wysokogatunkowych materiałów, które nie kurczą się w praniu. Na pewno uda Wam się coś wybrać, pozdrawiam.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Urządzenia do gastronomii
PostNapisane: Śr lut 28, 2018 16:28 

Dołączył(a): So gru 02, 2017 18:42
Posty: 9
Ja polecam z kolei ten adres http://www.intermarket.com.pl/wyposazen ... stronomii/ Oprócz mebli do gastronomii mają także kasy fiskalne.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Urządzenia do gastronomii
PostNapisane: Pt mar 09, 2018 14:43 

Dołączył(a): Pt mar 09, 2018 14:17
Posty: 1
Rzeczywiście fajna oferta.

______________________
Maść na trądzik Sevolium


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Urządzenia do gastronomii
PostNapisane: Pn mar 19, 2018 19:12 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 09:26
Posty: 191
Na pewno też ci się przyda wyciskarka do soków. Mi ostatnio w oko wpadła wolnoobrotowa wyciskarka do soków Muke . Zamierzam ją też kupić, ponieważ słyszałam że jest naprawdę profesjonalna i wysokiej jakości, dzięki niej będę mogła tworzyć zdrowe i pożywne soki które będą w 100% bogate w witaminy. A u ciebie w gastronomi też przydała by się wyciskarka by sprzedawać soki.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Urządzenia do gastronomii
PostNapisane: Wt sie 30, 2022 11:52 

Dołączył(a): Pt mar 23, 2018 13:08
Posty: 60
Decydując się na prowadzenie działalności gastronomicznej koniecznie pomyślcie o odpowiednim wyposażeniu. Sprzęt przeznaczony do używania w gastronomi oferuje hurtownia Multigastro https://multigastro.pl/stoly-chlodnicze-do-pizzy . U nich kupicie urządzenia i wyposażenie przeznaczone do każdej branży gastronomicznej.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Urządzenia do gastronomii
PostNapisane: Pt paź 07, 2022 12:43 

Dołączył(a): Pt wrz 22, 2017 15:01
Posty: 16
Jeśli chodzi o gastronomie i prowadzenie restauracji to ja mam do Was pytanie gdzie zapatrujecie sie w dobre lakohole w dobrej cenie? Mam na oku kilka ofert w stylu https://alkoholemajer.pl/product/tequil ... ilver-07l/ jak widzicie są dość bardzo dobre jakościowo pytanie czy przez internet kupowanie oplaca sie bardziej niż w hurtowniach?

_________________
pianka neoprenowa


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Urządzenia do gastronomii
PostNapisane: Pt gru 02, 2022 16:15 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 18:05
Posty: 181
Prowadzimy niedużą agroturystykę mamy własną restaurację i kilka pokoi. Chcemy jeszcze trochę bardziej podnieść standard naszych pokoi więc pomyśleliśmy że na https://www.gastromania.cz/profesionaln ... nicky.html zamówimy taki mini lodówki do każdego z nich. Myślę, że latem sprawdzą się one idealnie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 02, 2022 16:15 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Moderatorzy: Mela, Moderator lokalny Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL