Zakręcone Forum

Forum na którym możesz czuć się swobodnie :)

Teraz jest Cz mar 28, 2024 15:38


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: chodzicie na obiady do restauracji ?
PostNapisane: Pn sie 20, 2018 06:46 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 09:26
Posty: 191
Staram się sama gotować w domu, ale czasem nachodzi mnie ochota, aby wybrać się z bliskimi do lokalu na gotowy obiad. Wyśmienite dania oferuje w swoim menu Restauracja Akademia. Jestem zadowolona też z tego względu, że w każdy weekend mogę spokojnie powierzyć swoje dzieci animatorkom. Mam pewność, że maluchy wyjdą z lokalu tak jak my zadowolone. W końcu czeka ich tu dużo zabawy i smakołyków.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 20, 2018 06:46 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: chodzicie na obiady do restauracji ?
PostNapisane: Pn lis 26, 2018 20:26 

Dołączył(a): Cz paź 12, 2017 15:13
Posty: 61
Od czasu do czasu jadamy poza domem, ale wtedy staramy się unikać fast foodów i szukamy raczej zdrowych posiłków. W okolicach Wrocławia jest fajna restauracja wegetariańska - https://imc.wroc.pl/, gdzie oprócz zdrowych posiłków i soków również oferowane są różnego rodzaju zabiegi zdrowotne. Więc za jednym wyjściem można naprawdę bardzo się zrelaksować :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: chodzicie na obiady do restauracji ?
PostNapisane: Cz lis 29, 2018 10:35 

Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 13:34
Posty: 214
Raczej nie, ale za to bardzo często chodzę do różnego rodzaju kawiarni i cukierni na coś słodkiego. Moim ulubionym miejscem jest Stara Pączkarnia na ul. Stradomskiej 18 w Krakowie. Mają tam naprawdę pyszne, świeżo smażone według tradycyjnej receptury pączki, które zadowolą nawet najbardziej wybredne i wymagające podniebienia :) Polecam :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: chodzicie na obiady do restauracji ?
PostNapisane: So maja 25, 2019 20:06 

Dołączył(a): Cz gru 21, 2017 22:23
Posty: 283
No pewnie, że tak! Minimum raz w tygodniu chodzę do mojej ulubionej restauracji, czyli do https://staremetropolis.pl/ :) Chodzę tam zarówno z rodzinką jak i ze znajomymi, bo to świetne miejsce na pogaduszki przy pysznym jedzeniu. Najczęściej zamawiam pizze, bo smakują jakby były zrobione we Włoszech! mniam :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: chodzicie na obiady do restauracji ?
PostNapisane: Pt lip 26, 2019 06:52 

Dołączył(a): Pt mar 30, 2018 13:27
Posty: 23
Od czasu do czasu lubię zjeść poza domem, ale zazwyczaj jadamy w domu.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: chodzicie na obiady do restauracji ?
PostNapisane: Pt paź 04, 2019 10:21 

Dołączył(a): Cz gru 21, 2017 22:23
Posty: 283
Staram się wyciągać żonę z 2-3 razy w miesiącu, bardzo często chodzimy na pizzę. Ostatnio podczas zakupów w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku udało nam się odwiedzic Dominium. Wyśmienita Pizza. Miła obsługa, bardzo bogate menu z którym możecie zapoznać się na ich stronie internetowej https://www.pizzadominium.pl/. Wszystko świeże. Bardzo przypadła mi do gustu Pizza Premium Toscana. Przy okazji kolejnych odwiedzin Gdańska na pewno ponownie posmakujemy tego wyśmienitego odłamu włoskiej kuchni.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: chodzicie na obiady do restauracji ?
PostNapisane: Wt mar 02, 2021 14:18 

Dołączył(a): Pn lut 12, 2018 20:42
Posty: 161
Ja w sumie często odwiedzam restauracje lub zamawiam z nich na wynos :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: chodzicie na obiady do restauracji ?
PostNapisane: N lip 03, 2022 08:27 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 18:05
Posty: 181
Chciałbyś dobrze zjeść i spróbować regionalnych trunków? Jeśli tak to wydaje mi się, że warto zajrzeć do polecanej https://pomorskie-prestige.eu/food-stor ... przed-lat/ i spróbować tych wszystkich pyszności. Osobiście polecam spróbować piw z regionalnych browarów.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 03, 2022 08:27 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]  Moderatorzy: Mela, Moderator lokalny

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL