Zakręcone Forum

Forum na którym możesz czuć się swobodnie :)

Teraz jest Cz mar 28, 2024 21:24


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: super rowerki
PostNapisane: So lis 10, 2018 12:08 

Dołączył(a): Pt lis 24, 2017 07:19
Posty: 42
Jeżeli chcesz ułatwić swojemu dziecku naukę jazdy na rowerze to dobrze jest zainwestować w rowerek z kółkami po bokach. Takie rowerki trzykołowe możecie znaleźć na https://techsat24.pl/rowerki-trojkolowe . Ja zakupiłam od nich tenna prezent dla wnuka i był to super pomysł. Na stronie jest szeroki wybór wzorów, kolorów i cen. Polecam


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 10, 2018 12:08 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: super rowerki
PostNapisane: Cz lis 15, 2018 14:37 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 09:26
Posty: 191
Dla najmłodszych warto kupować fajne zabawki bo sa za małe na rower. Osobiście znalazłam tutaj bardzo dużo ciekawych zabawek edukacyjnych https://minimen.pl/ Jeśli mam być z Wami szczera to jestem zdania, że można tam znaleźć zabawki dla bardzo duże przedziału wiekowego :) Moim zdaniem dla każdego dziecka znajdzie się tam coś odpowiedniego!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: super rowerki
PostNapisane: So gru 08, 2018 07:47 

Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 13:34
Posty: 214
Ja kupiłam synkowi taki rowerek na gwiazdkę, mam nadzieję, że się ucieszy :) Oprócz tego zamówiłam mu na stronie listymikolaja.pl specjalny, świąteczny film od Świętego Mikołaja, w którym Mikołaj zwraca się do chłopca bezpośrednio po imieniu, pokazuje nawet jego zdjęcia, więc wideo jest bardzo spersonalizowane i jestem przekonana, że będzie wspaniałym prezentem :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: super rowerki
PostNapisane: So sty 26, 2019 09:54 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 18:05
Posty: 181
Moja córcia od długiego czasu mnie namawia do zakupu roweru i chyba w końcu spełnię jej marzenie. Właśnie sąsiadka mówiła mi o sklepie sklepzrowerami.pl tutaj i ponoć mają tam naprawdę dobrych firm rowery. Muszę to sprawdzić.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: super rowerki
PostNapisane: Pt mar 05, 2021 12:32 

Dołączył(a): Pn lut 12, 2018 20:42
Posty: 161
Widzę tutaj kilka propozycji naprawdę godnych uwagi. Fajnie, że wrzucacie tutaj takie informacje ;)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: super rowerki
PostNapisane: So lip 17, 2021 14:00 

Dołączył(a): Cz mar 01, 2018 14:16
Posty: 79
Jak już kupować to coś porządnego oczywiście;) Polecałabym postawić na solidne, sprawdzone firmy. Ja teraz kupuje dla siebie rower kross trans. Jeszcze w tym roku mam spore plany jeżeli chodzi o wycieczki z rodziną.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: super rowerki
PostNapisane: N lip 25, 2021 07:20 

Dołączył(a): Pn lis 27, 2017 22:14
Posty: 20
Ja w domu mam taki rower treningowy https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet ... -1027.html . Polecam go mocno, bo dzięki niemu nie mam już takich problemów z kondycją jakie miała i przy okazji zrzuciłam kilka zbędnych kilogramów


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: super rowerki
PostNapisane: So lip 31, 2021 14:44 

Dołączył(a): Pn lut 12, 2018 20:42
Posty: 161
Bardzo fajnie, że dzielicie się informacjami w tego typu tematach.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: super rowerki
PostNapisane: Cz lis 24, 2022 15:15 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 18:05
Posty: 181
Naprawdę fajne rowery można znaleźć w sklepie https://wygodnyrower.pl/rowery/ . Nie wiem czy kojarzycie tą firmę, ale tam macie dostęp do najróżniejszych modeli rowerów, także ze spokojem możecie u nich dopasować coś odpowiedniego dla siebie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 24, 2022 15:15 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]  Moderatorzy: Mela, Moderator lokalny

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL