Zakręcone Forum

Forum na którym możesz czuć się swobodnie :)

Teraz jest Pt mar 29, 2024 11:39


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: leki na chrapanie
PostNapisane: Śr lis 28, 2018 15:34 

Dołączył(a): Pt lis 24, 2017 07:19
Posty: 42
Chrapanie to dość uciążkilwe zjawisko, które występuje u mężczyzn jak u kobiet w każdym wieku. Najczęściej dyskomfort ten występuje w wyniku osłabienia mięśni, gdy chrapanie jest wynikiem chorób górnych dróg oddechowych. https://www.zaufane-apteki.pl/blog/najp ... e-261.html według mnie w tym artykule jest bardzo fajnie opisane. Ponieważ chrapanie w ostatnich latach przestało być postrzegane przez lekarzy i chorych, jako wariant normy i powstały leki które mogą pomóc.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 28, 2018 15:34 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: leki na chrapanie
PostNapisane: So gru 29, 2018 11:57 

Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 13:34
Posty: 214
Na szczęście dzisiaj na rynku spory jest wybór takich leków, więc chrapanie nie musi już być problemem. Sama ostatnio szukałam takich produktów dla męża i trafiłam na całkiem bogatą ich ofertę na stronie https://www.apteka-leki.pl/. Polecam zajrzeć, bo naprawdę jest tam w czym wybierać, a ceny nie są wygórowane :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: leki na chrapanie
PostNapisane: Cz sty 17, 2019 21:37 

Dołączył(a): Cz gru 21, 2017 22:23
Posty: 283
ja zacząłem się leczyć


Ostatnio edytowano Pn lip 08, 2019 17:09 przez wodzimierzz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: leki na chrapanie
PostNapisane: N mar 24, 2019 19:07 

Dołączył(a): Cz paź 12, 2017 15:13
Posty: 61
Mój mąż niestety od zawsze chrapie i żadne leki ani domowe sposoby na niego nie działają. Sam oczywiście się w pełni wysypia, ale niestety ja zarywam nocki bo jak już zasnę to mnie budzi jego donośne chrapanie. Pomyśleliśmy więc, że mąż uda się na specjalistyczny zabieg leczenia chrapania - https://tesoroclinic.pl/zabieg/laserowe-leczenie-chrapania-oraz-bezdechu/. Ta terapia laserowa może być dla nas jedynym ratunkiem.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: leki na chrapanie
PostNapisane: Pt lip 26, 2019 06:53 

Dołączył(a): Pt mar 30, 2018 13:27
Posty: 23
W aptece mozna kupić specjalne spraye do gardła przeciw chrapaniu. nie wiem na jakiej zasadzie to działa,ale podobno pomaga.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 26, 2019 06:53 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]  Moderatorzy: Mela, Moderator lokalny

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL