Zakręcone Forum

Forum na którym możesz czuć się swobodnie :)

Teraz jest Wt kwi 16, 2024 18:10


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: sprzedaż aut używanych
PostNapisane: N cze 02, 2019 14:31 

Dołączył(a): Pt lis 24, 2017 07:19
Posty: 42
Masz zamiar wymienić samochód na nowy? Nie wiesz co zrobić ze starym a jesteś z okolic Krakowa? skup aut Kraków to super firma która kupi każdy samochód niezależnie w jakim stanie jest lub czy ma ubezpieczenia czy nie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 02, 2019 14:31 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: sprzedaż aut używanych
PostNapisane: Pn cze 17, 2019 19:06 

Dołączył(a): N gru 24, 2017 11:43
Posty: 21
Może skorzystam z tej propozycji. Chce się w końcu pozbyć mojego samochodu i kupić coś nowego. Nawet mam już na oku model z salonu http://www.ursyncar.pl tylko właśnie mój stary mnie blokuje. Dzięki za namiary na tą firmę.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: sprzedaż aut używanych
PostNapisane: N cze 23, 2019 09:45 

Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 13:34
Posty: 214
Mi ostatnio bardzo zależało na tym, aby jak najszybciej sprzedać swój stary samochód. Z pomocą przyszedł mi auto skup Radzymin, którego ofertę znalazłam na stronie https://skupaut.waw.pl/skup-aut-radzymin/. Okazało się, że wycena jest tam naprawdę bardzo szyba, uczciwa i korzystna, a auta są przyjmowane w różnym stanie technicznym :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: sprzedaż aut używanych
PostNapisane: Śr lut 26, 2020 00:33 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 18:05
Posty: 183
Nie jestem do końca przekonana co do takiego skupu. Z reguły wiem, że różnie bywa z takimi firmami. Znalezienie naprawdę rzetelnej i uczciwej firmy to nie lada wyzwanie. Jednakże dobrą tutaj opcją może okazać się sprzedaż auta na własną rękę. W końcu są strony typu clixs.pl i tam dostępna jest możliwość wystawiania motoryzacja ogłoszenia za darmo. Warto z tego skorzystać.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: sprzedaż aut używanych
PostNapisane: N gru 13, 2020 18:15 

Dołączył(a): Cz mar 01, 2018 14:16
Posty: 79
Prywatnie kupuje, prywatnie sprzedaje, raczej nie korzystam z pomocy komisów samochodowych:) Nie jest trudno obecnie sprzedać auto, szczególnie jak dacie dobrą cenę. Sprawdźcie sobie na stronie https://www.mfind.pl/akademia/druki-ube ... ierz-wzor/ jakie druki trzeba wypełnić do ubezpieczyciela przy zbyciu auta.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: sprzedaż aut używanych
PostNapisane: Cz lis 11, 2021 09:33 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 09:26
Posty: 191
Jeśli poszukujecie samochodu lub części w dobrych cenach, to w moim mniemaniu warto udać się w wolnej chwili pod ten link: http://spizarniapodlasem.pl/ . Moim zdaniem znajdziecie u nich sporo interesujących produktów w dobrych cenach. Zauważyłam, że posiadają również sporo ogłoszeń związanych z samochodami używanymi i nie tylko. Moim zdaniem warto tam zajrzeć.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: sprzedaż aut używanych
PostNapisane: Cz lis 25, 2021 21:01 

Dołączył(a): Cz gru 21, 2017 22:23
Posty: 283
Teraz sprzedaż samochodów jest znacznie ułatwiona.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: sprzedaż aut używanych
PostNapisane: Wt sie 30, 2022 11:49 

Dołączył(a): Pt mar 23, 2018 13:08
Posty: 60
Sprzedaż auta używanego, szczególnie jak jest w złym stanie, to nie lada wyzwanie. Jeśli chcecie pozbyć się samochodu to rozważcie oddanie go na złom. Skup samochodów bytom skupuje pojazdy w każdym stanie technicznym. Za auta płacą gotówką. W razie konieczności odbierają auto od klienta.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 30, 2022 11:49 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]  Moderatorzy: Mela, Moderator lokalny

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL