Zakręcone Forum

Forum na którym możesz czuć się swobodnie :)

Teraz jest Pt kwi 19, 2024 19:09


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zakup nowego laptopa i telefonu
PostNapisane: N lut 28, 2021 09:27 

Dołączył(a): Cz gru 21, 2017 22:23
Posty: 283
Słuchajcie, potrzebuję porad przy wyborze nowego sprzętu do pracy? Możecie mi polecić jakieś konkretne opcje?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 28, 2021 09:27 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Zakup nowego laptopa i telefonu
PostNapisane: Pt mar 05, 2021 12:22 

Dołączył(a): Pn lut 12, 2018 20:42
Posty: 161
Jeśli nie wiecie na jaki telefon lub laptop się zdecydować to z własnego doświadczenia polecam zerknąć na stronę: https://lantre.pl/ to sklep, którego personel chętnie Wam doradzi przy wyborze sprzętu. Ja właśnie dzięki nim zdecydowałam się między innymi na zakup nowego iPhona bez którego nie wyobrażam sobie obecnie funkcjonować :D


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zakup nowego laptopa i telefonu
PostNapisane: Pn kwi 19, 2021 16:43 

Dołączył(a): Cz mar 01, 2018 14:16
Posty: 79
U mnie na razie telefon, do komputera może dojdę, no ale na razie sprawdza się dobrze i nie muszę nic wymieniać;) No ale co do telefonu to już mega mnie wkurza, co chwile coś z nim się dzieje. Znajoma poleciłam mi ten model https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/samsu ... ecyfikacja sama ma i jest super, więc może i też na ten się zdecyduje.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zakup nowego laptopa i telefonu
PostNapisane: Cz cze 10, 2021 12:50 

Dołączył(a): Śr mar 22, 2017 15:38
Posty: 22
Też teraz kupiłam telefon i od razu zainstalowałam aplikacje która uniemożliwia szpiegowanie telefonu https://www.poradnik-kobiety.pl/jak-spr ... j-telefon/ . UseCrypt Messenger – to program, który jest w stanie zablokować wysyłanie niepowołanym osobom danych takich jak nasza lokalizacja, nagrania głosowe, nagrania z kamery, zarejestrowane ujęcia ekranu, treść SMS-ów.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zakup nowego laptopa i telefonu
PostNapisane: Pt lip 09, 2021 09:44 

Dołączył(a): Pt gru 29, 2017 19:20
Posty: 19
Jak ma to być telefon to przede wszystkim wybierz jakiś model. Wybór może byc trudny bo jest dużo różnych opcji, no ale na pewno z recenzjami i opiniami coś wybierzecie. Ja kupowałam teraz galaxy s20 fe 5g. Jakoś długo go nie mam jeszcze, no ale chyba była to dobra decyzja.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 09, 2021 09:44 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]  Moderatorzy: Mela, Moderator lokalny

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL