Zakręcone Forum

Forum na którym możesz czuć się swobodnie :)

Teraz jest Cz mar 28, 2024 21:32


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wasze ulubione strony internetowe?
PostNapisane: Cz lut 08, 2018 16:45 

Dołączył(a): Cz lut 08, 2018 15:28
Posty: 4
Jak dla mnie, to wybór ulubionego portalu może być tylko jeden... Oczywiście mam tutaj na myśli portal PerfektKosmetyka.pl. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na jego temat to śmiało, po prostu zobacz tu, i tu znajdziesz wszystkie potrzebne informacje :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 08, 2018 16:45 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wasze ulubione strony internetowe?
PostNapisane: N lut 11, 2018 22:57 

Dołączył(a): N lut 11, 2018 10:08
Posty: 4
Moja ulubiona strona internetowa to zdecydowanie ta, na której można kupić coś takiego jak karma sucha Happy Dog. Pewnie się zdziwicie, dlaczego akurat ta konkretna karma... Po prostu mój pies ją uwielbia, a on naprawdę wie co dobre :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wasze ulubione strony internetowe?
PostNapisane: Pt lut 23, 2018 12:33 

Dołączył(a): Pt cze 30, 2017 22:43
Posty: 56
Ja natomiast cenię sobie bardzo dobre blogi. Ale to stwierdzenie "bardzo dobre" chciałabym podkreślić. Lubię czytać wpisy, które są wartościowe i napisane poprawną polszczyzną. Jest wiele poradników, np. https://fabrykamarketingu.pl/jak-napisac-dobry-tekst-na-bloga/, jednak wielu blogerów nie stosuje nawet w połowie tych wskazówek, przez co wartość i blogów maleje. A szkoda...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wasze ulubione strony internetowe?
PostNapisane: Cz mar 08, 2018 08:39 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 09:26
Posty: 191
Moje ulubione strony to takie gdzie mogę znaleźć coś taniego do kupienia. Ja od jakiegoś czasu mam swój ulubiony sklep kosmetyczny online https://puderek.com.pl/ tutaj mają taniej kosmetyki do makijażu znanych marek jak Loreal czy Catrice. Kiedyś szukałam w innych sklepach internetowych ale okazało się że tam mają drożej, więc po co przepłacać.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wasze ulubione strony internetowe?
PostNapisane: Wt mar 20, 2018 17:25 

Dołączył(a): Wt mar 20, 2018 17:24
Posty: 1
Pamiętacie jeszcze stronę internetową "epuls" odpowiadającą mniej więcej teraźniejszemu facebookowi? Stare dobre czasy.. Wysyłanie sms'ów żeby kupić pulsary i pozyskiwanie pierwszych przyjaciół przez internet :)

szampon przeciw wypadaniu włosów


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wasze ulubione strony internetowe?
PostNapisane: Wt mar 27, 2018 10:46 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 18:05
Posty: 181
Moim ulubionym sklep teraz stał się cosmed24.pl , ponieważ mają tam wysokiej klasy sprzęt oraz produkty przeznaczone do salonu kosmetycznego i medycyny estetycznej. Co prawda jeszcze nie zamawiałam tam, ale widzę że mają naprawdę spory wybór, popularnych mark oferty i dobre ceny. Niedługo planuje kupić tam koktajle https://cosmed24.pl/katalog/33-bioformula/37-koktajle/ bo moje właśnie się kończą. Myślę, że w końcu znalazłam idealne miejsce gdzie będę kupować wszystko co będzie potrzebne w mojej branży.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wasze ulubione strony internetowe?
PostNapisane: Śr cze 27, 2018 19:18 

Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 13:34
Posty: 214
Ja ostatnio zaczytałam się w blogu Dariusza Stasika. Autor pisze na nim o różnych nowoczesnych technologiach, które są stosowane np. w medycynie i budownictwie. Opisuje też swoje podróże do różnych miejsc na świecie, na przykład ostatnio we wpisie https://dariuszstasik.com/futurystyczny-design-z-abu-dhabi/ opisał swoją podróż do Masdaru. Znajduje się tam futurystyczny, okrągły budynek Aldar HQ, który na pewno warto zobaczyć, kiedy tylko będzie się w tamtych okolicach ;)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wasze ulubione strony internetowe?
PostNapisane: N paź 21, 2018 12:23 

Dołączył(a): Cz mar 01, 2018 14:00
Posty: 10
Ja jeżeli chodzi o blogi, to wybieram te o tematyce podróżniczej. Moim ulubionym jest http://duabenua.com/pl/atrakcje/bali/
Uwielbiam te wszystkie ciekawostki i zdjęcia tego niesamowitego miejsca.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wasze ulubione strony internetowe?
PostNapisane: Śr cze 09, 2021 05:22 

Dołączył(a): Cz mar 01, 2018 14:16
Posty: 79
Kilka by się tu znalazło, no w szczególności są to sklepy internetowe. Przyznaje, że bardzo często robię zakupy online i pewnie wielu z was również. Są to zarówno mniejsze jak i większe rzeczy. Tak ostatnio kupowałam nowy telefon, wydatek był już większy ale konieczny. Brat mi polecał Samsung S21 to też i ten telefon kupiłam.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wasze ulubione strony internetowe?
PostNapisane: N sie 15, 2021 09:26 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 09:26
Posty: 191
:>>>>>


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 15, 2021 09:26 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Moderator: Moderator lokalny Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL