Zakręcone Forum

Forum na którym możesz czuć się swobodnie :)

Teraz jest Cz mar 28, 2024 21:46


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: sklep internetowy
PostNapisane: N mar 11, 2018 10:45 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 09:26
Posty: 191
ja często kupuję przez internet, bo niestety po pracy większość sklepów jest zamkniętych. Najczęściej to kupuję kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy. Ostatnio szukałam coś do twarzy i znalazłam ciekawe serum ze śluzem ślimaka https://puderek.com.pl/kremy-do-twarzy/ ... 30-ml.html czy ktoś może ma takie serum i kupował go w sklepie kosmetycznym online Puderek ?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 11, 2018 10:45 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: sklep internetowy
PostNapisane: N mar 11, 2018 13:09 

Dołączył(a): Cz mar 01, 2018 20:51
Posty: 5
Ja zazwyczaj kupuję przez internet tylko ubrania. Artykuły użytku domowego kupuję normalnie, w sklepach.

_________________
Istnieje tylko jedna rzecz gorsza od niesprawiedliwości, a jest nią sprawiedliwość bez miecza w dłoni.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: sklep internetowy
PostNapisane: Wt mar 13, 2018 10:22 

Dołączył(a): Pt cze 30, 2017 22:43
Posty: 56
Ja ostatnio przez internet kupiłem kwiaty sztuczne. Zapytacie, kto jeszcze w tych czasach kupuje sztuczne kwiaty?! Odpowiem Wam, że ja, bo moja żona robi wspaniałe stroiki na Święta Wielkiej Nocy!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: sklep internetowy
PostNapisane: Cz mar 22, 2018 14:36 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 18:05
Posty: 181
A zdarza wam się kupować czasami kosmetyki lub podobne produkty w internecie? Czy raczej nie? Ja powiem wam, że od jakiegoś czasu zaczęłam kupować sobie kosmetyki w drogerii Puderek i jestem zadowolona. Teraz nawet mam w planach wypróbować sztuczne rzęsy https://puderek.com.pl/rzesy-i-kepki/88 ... elkow.html . Koleżanka sobie takie kupiła i wygląda w nich rewelacyjnie. Jestem ciekawa jaki będzie u mnie efekt.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: sklep internetowy
PostNapisane: Pt kwi 20, 2018 17:08 

Dołączył(a): Pt mar 23, 2018 13:08
Posty: 60
Ja takze czesto kupuje w sklepach internetowych - tak jest po prostu taniej i wygodniej. Nie musze stac w kolejkach i co wazne - nie przeplacam. Ostatnio kupowalam soczewki -w internecie bylo taniej o dobre 20% niz u optyka w galerii. Spojrzcie: http://optiland.pl/ - jeszcze na dodatek zalapalam sie na promocje:) Tak to mozna kupowac hihi


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: sklep internetowy
PostNapisane: Cz maja 10, 2018 10:26 

Dołączył(a): Cz maja 10, 2018 09:54
Posty: 4
ja akurat tej marki nie stosuje


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: sklep internetowy
PostNapisane: Pt maja 11, 2018 08:18 

Dołączył(a): Pt maja 11, 2018 08:14
Posty: 4
Fajnie, że dzielicie się tymi stronami ! Rzeczywiście wyglądają fajnie


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: sklep internetowy
PostNapisane: Śr maja 23, 2018 19:38 

Dołączył(a): Pt cze 30, 2017 22:43
Posty: 56
A przelewy zagraniczne jak załatwiacie? Poprzez swój bank czy może w jakiś inny sposób? Czytał właśnie na https://www.przelewy24.pl/blog/przelewy-zagraniczne-i-ich-realizacja-za-pomoca-przelewy24, że można to także robić przez przelewy24.pl
Czy ktoś z Was już z takiego rozwiązania korzystał?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: sklep internetowy
PostNapisane: Pn cze 11, 2018 11:22 

Dołączył(a): Wt maja 08, 2018 11:38
Posty: 14
Ja dość często robię zakupy przez internet przeważnie kupuję sobie ciuszki. :D Jak to kobieta :p Więc wychodzi że przynajmniej dwa razy w miesiącu robię zakupy. Od siebie mogę polecić sprawdzony sklep internetowy zoio.pl ostatnio tam nawet kupiłam bardzo wygodne espadryle na lato. Ale mają o wiele więcej ciekawych rzeczy. Najlepiej wejść i samej się przekonać, zależy czego potrzebujemy. ;) Z pewnością wygoda i cena skłania do robienia takich zakupów.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: sklep internetowy
PostNapisane: Wt lip 31, 2018 08:56 

Dołączył(a): Pt lut 02, 2018 17:53
Posty: 8
Sama nawet myślałam żeby założyć jakiś interes w internecie. Z tego co słyszałam to nawet nie jest to taka trudna sprawa, trzeba oczywiście znać się na stronie itp., ale to zawsze można kogoś poprosić by nam pomógł. Bo internet to ja mam dobry, bo sobie ogarnęłam ten od https://www.upc.pl/internet/poznaj/wi-free/ . I teraz nie tylko w domu mi działa bezproblemowo ale i na mieście


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 31, 2018 08:56 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Moderatorzy: Mela, Moderator lokalny Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL