Zakręcone Forum

Forum na którym możesz czuć się swobodnie :)

Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:25


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Moda-czym ona jest dla Ciebie ?
PostNapisane: Cz lip 04, 2013 10:33 
Czym jest dla Ciebie moda ?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 04, 2013 10:33 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Moda-czym ona jest dla Ciebie ?
PostNapisane: Cz lip 04, 2013 12:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 02, 2013 13:09
Posty: 248
Lokalizacja: Moscow.
Nie interesuje się zbytnio modą, czasem mi odwali i się przebiorę za lalkę, ale nie lubię mody. Na co dzień ubieram się NORMALNIE. Moda to dla mnie ubranie? Nie tylko to chociaż moda jest fajna, to mnie zbytnio nie interesuje.

_________________
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Moda-czym ona jest dla Ciebie ?
PostNapisane: Wt lis 07, 2017 07:55 

Dołączył(a): Pt cze 30, 2017 22:43
Posty: 56
A dla mnie moda jest wpisywaniem się w jakieś kanony, powielaniem czyichś pomysłów. Osobiście wolę, kiedy kobieta ma swój styl i jest jemu wierna. O czymś to świadczy i nadaje konkretny charakter tej osobie. Najbardziej podobają mi się dziewczyny, które prezentują styl boho. Niezwykle kobiece i dla mnie mega seksowne.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Moda-czym ona jest dla Ciebie ?
PostNapisane: Pt lis 10, 2017 20:11 

Dołączył(a): Cz paź 12, 2017 15:13
Posty: 61
Niestety ale ostatnio moda funkcjonuje w ten sposób, że ubrania pomimo, że nie wyglądają dobrze to są modne i każdy je nosi.. Wychodzi się na ulicę i widać mnóstwo osób w takich samych ciuchach. Osobiście wolę bardziej oryginalne ubrania i zwykle wyszukuję je w sklepach internetowych (np. https://dstreet.pl/pol_m_ODZIEZ-DAMSKA_BLUZKI-259.html). Dzięki temu jest większa szansa, że oprócz mnie 20 innych osób nie będzie tak samo ubranych. Wolę zdecydowanie różnorodność strojów i nie podążam ślepo za tym co jest modne.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Moda-czym ona jest dla Ciebie ?
PostNapisane: Pn lis 20, 2017 18:12 

Dołączył(a): Wt lis 14, 2017 20:51
Posty: 5
Zgadzam się w 100% z moim poprzednikiem. Nic dodać i nic ująć...

_________________
To twardy orzech do zgryzienia, Watsonie


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Moda-czym ona jest dla Ciebie ?
PostNapisane: Pt lis 24, 2017 09:34 

Dołączył(a): Śr paź 25, 2017 19:21
Posty: 71
Hej,
jak dla mnie w modzie liczy się dobry stan i wygląd włosów. Dobra fryzura to uzupełnienie całego wyglądu kobiety, ja uwielbiam kręcić włosy. Tutaj trafiłam na świetny artykuł o lokówkach, sami zobaczcie http://dietaabc.pl/uroda/na-co-warto-zw ... ki-wlosow/ dzięki niemu wiem na co warto zwrócić uwage :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Moda-czym ona jest dla Ciebie ?
PostNapisane: Wt lut 06, 2018 09:50 

Dołączył(a): Wt lut 06, 2018 09:44
Posty: 5
Moda dla mnie istnieje, ale nie jest jakimś wyznacznikiem. Nie wszystko, co modne mi się podoba, dlatego kupuję raczej to, w czym dobrze wyglądam i dobrze się czuję :)

_________________
Spolszczenia gier


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Moda-czym ona jest dla Ciebie ?
PostNapisane: Cz cze 14, 2018 11:02 

Dołączył(a): Wt maja 08, 2018 11:38
Posty: 14
Moda jest tym czym się w tej chwili najbardziej interesuje. Lubię śledzić nowinki z tego świata. Dodatkowo doradzać w koleżankom w ich wyborach. Dużo śledzę portali i blogów modowych takich jak martmoda.pl. Po prostu jest to coś czy się fascynuje.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Moda-czym ona jest dla Ciebie ?
PostNapisane: Pn lip 30, 2018 09:22 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 09:26
Posty: 191
Ja pamiętam jak moja córka ciągle mi powtarzała co jest modne, w co powinna ubierać się do szkoły itd. Na początku myślałam że trochę zaczyna wymagać, ale fakt zaczęłam się interesować tym co dzieci noszą itd. Przeglądałam wiele sklepów z odzieżą jaka jest na topie, a nawet czytałam artykuły i jeden artykuł oświecił mnie http://aleklasa.pl/ostatnie-wpisy/uczen ... nac-szkole muszę przyznać że moda się zmienia, a ja tak mało wiem.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Moda-czym ona jest dla Ciebie ?
PostNapisane: Śr wrz 12, 2018 15:00 

Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 18:05
Posty: 181
Dla każdego z nas pewnie moda oznacza coś innego. Dla mnie to szyk, elegancka, zgodność z najnowszymi trendami. Dlatego przykładowo jeżeli chodzi o modę męsko to raczej wybieram sklepy typu Modini (link). Ponieważ można tam znaleźć coś naprawdę oryginalnego, dobrej jakości i całkiem niezłej też cenie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 12, 2018 15:00 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Moderator: Moderator lokalny Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL